👈 فروشگاه فایل 👉

بررسی دستورالعمل و‌ آيين نامه آزبست

ارتباط با ما

... دانلود ...

بررسی دستورالعمل و‌ آيين نامه آزبست

دانلود فایل کامل بررسی دستورالعمل و‌ آيين نامه آزبست

در قالب فایل word و متشکل از 55 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

بخشی از محتوای فایل دانلودی ::

مقدمه:

مجموعه حاضر برگرفته از آيين نامه آزبست  اداره ايمني و بهداشت شغلي آمريكا مي باشد كه در سال 1994 تهيه و تدوين گرديده و بسياري از بخش هاي آن عيناً از زبان انگليسي به فارسي برگردانده شده است. نكته قابل توجه اينكه اصطلاحات، عبارات، تعاريف، استانداردها و روشهاي ذكر شده در آن دقيقاً مواردي است كه در كشور آمريكا مورد استفاده قرار مي گيرد. اميد است مطالب انتخاب شده مورد استفاده خوانندگان عزيز بويژه همكاران محترم بازرسي قرار گيرد بدون شك موجب خوشحالي خواهد بود كه از نظرات و پيشنهادات همكاران محترم آگاه گردم.

1- آزبست

 1-1- محدوده كاربرد 

1-1-1-اين آيين نامه قابل استفاده براي صنايعي است كه با آزبست سرو كار داشته و فعاليتهاي آن ها تحت پوشش اداره ايمني و بهداشت شغلي مي باشد .موارد استثنا در پاراگراف 2-1 و 3-1 اين بخش ذكر گرديده است .

2-1-1-اين آيين نامه قابل استفاده در مورد كارهاي ساختماني كه تعريف آن در استاندارد b)) 191012 29CFR آمده است نمي باشد (تماس با آزبست در كار ساختماني در استاندارد 29CFR 19261101 آورده شده است) .

3-1-1-اين آئين نامه قابل استفاده در مورد كارهاي تعمير و ساخت كشتي و كارهاي مرتبط ديگر كه در استاندارد 29CFR 1915.4 آمده است نمي شود (تماس با آزبست در اين كارها در استاندارد 29CFR 1915.1001  آورده شده است) .

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق اصول نقاشي ايراني پرسشنامه نشانه های اختلالات روانی (SCL –90-R) پاورپوینت انتخاب ورزش مناسب مبانی نظری تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی، تاثیرتفکر استراتژیک بر مزیت رقابتی بررسی جنایت علیه بشریت در اساسنامه دیوان کیفری بین المللی