👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اتصال خرجيني

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اتصال خرجيني

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت اتصال خرجيني دارای 72 اسلاید و با فرمت .PPT و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 72 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .PPT و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

نتايج تحقيقات انجام شده بر روي اتصال خرجيني بر خلاف تصور رايج، اتصال خرجيني از صلبيت قابل توجهي برخوردار است و به همين دليل، در قابهاي اتصال خرجيني تحت نيروهاي زلز‌له، لنگرهاي بزرگي در اتصالات ايجاد مي‌شود كه بدليل مقاومت كمتر اتصال نسبت به تير و ستون، شكست در اتصال متمركز شده و اتصال خرجيني از محل جوشها گسيخته مي شود. ویژگی ها اتصال خرجيني داراي صلبيت نسبتاً بالايي است و در هنگام زلزله در آن لنگر ايجاد مي‌شود. ميزان لنگر در اتصال خرجيني بستگي به شدت نيروي زلز‌له، و آزادي قاب در برابر جابجايي جانبي دارد. در زلز‌له‌هاي شديد، و در قابهايي‌كه فاقد عناصر لرزه‌بر سخت (بادبند، ديوار برشي) باشند، لنگرهاي بزرگي در گره‌هاي ايجاد مي‌شود. طبق آزمايشهاي انجام شده روي اتصال خرجيني رفتار پسماند اين اتصال از شكل‌پذيري كافي برخوردار نيست و حالت شكست آن نه ناشي از تسليم فولاد، كه به علت تمركز تنش و گسيختگي جوشها است. همين آزمايشها نشان مي‌دهد كه مقاومت اتصال معمولاً كمتراز تير و ستون مربوطه است و اين باعث تمركز شكست در اتصال مي‌شود. شكست ترد اين نوع اتصال، و فقدان يك عنصر برشگير مستقل در آن، اتصال خرجيني را در برابر زلز‌له بسيار خطر پذير ساخته است.

فهرست مطالب

اتصال خورجینی متداول

تأثیر سختی اتصال مدلسازی تحلیل اتصال خرجینی

اعمال لنگرهای زلزله ای

منحنی لنگر چرخش

توزیع تنش

روشهای تقویت اتصال

روشهای مقابله

روشهای احتراز

و....

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت اعداد جادویی در خوشه های اتمی پاورپوینت شناخت عوامل اقلیمی مبانی نظری مادران کودکان کم شنوا و نا شنوا بررسی برآورد سطح و بررسي عوامل موثر بر مرگ ومير جمعيت روستايي شهرستان ساری در سال های 86-85 ویژگی‌های آثار دیوید هاکنی طراح و نقاش معاصر انگلیسی