👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت خون و لنف

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت خون و لنف

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت خون و لنف دارای 14 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 14 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

سلول قرمز خون: Red Blood Cell(RBC)

سلول قرمز يا گلبول قرمز خون كره اي است مقعرالطرفين به قطر5/7 ميكرون كه فاقد هسته٬ ميتوكندري و ارگانلهاي ديگر مي باشد.اين سلول با داشتن هموگلوبين عمل حمل اكسيژن به بافتها و انتقال دي اكسيد كربن به ريه ها را به عهده دارد و در طي 10 روز عمر خود حدود 850 كيلومتر در بدن حركت مي كند. حدود يك درصد از اين سلولها داراي هسته بوده و به نام رتيكولوسيت خوانده مي شوند كه نوعي سلول قرمز نابالغ محسوب شده و افزايش ميزان اين سلولها نشانه افزايش ميزان خون سازي در بدن است.

سلولهاي سفيد خون: WBC))White Blood Cells

اين سلولها(گلبولها) بر اساس وجود يا عدم وجود دانه هاي كوچك(گرانولهاي) اختصاصي در سيتوپلاسم خود به دو دسته دانه دار(گرانولوسيتها) و بدون دانه(آگرانولوسيتها) تقسيم مي شوند.

گرانولوسيتها شامل نوتروفيلها٬ ائوزينوفيلها و بازوفيلها مي باشند.

فهرست مطالب و اسلایدها:

خون و لنف

سلول قرمز خون

سلولهاي سفيد خون

نوتروفيلها

ائوزينوفيلها

بازوفيلها

آگرانولوسيتها

مونوسيتها

پلاكتها يا ترومبوسيتها

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت کلیاتی در مورد پرورش بلدرچین ادبیات نظری تحقیق و پیشینه انگیزش و ابعاد آن پاورپوینت سير تحول و نظريات منظر شهري مبانی نظری وپیشینه تحقیق مسئولیت پذیری اجتماعی پروژه و تحقیق- اصول اجرای قابهای لغزان در سازه های بزرگ- در 100 صفحه-docx