👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نماد شناسی در فیلم Conan the Barbarian

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نماد شناسی در فیلم Conan the Barbarian

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت نماد شناسی در فیلم Conan the Barbarian دارای 126 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 126 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

” كانن“  يكي از شخصيتهاي اسطوره اي است كه اولين بار توسط  آقاي رابرت.اي.هاورد در سال 1930 ميلادي در يك داستان افسانه اي معرفي شد . اين موضوع تا كنون چندين بار به عنوان فيلمنامه چندين فيلم مورد استفاده قرار گرفته و شخصيتهاي مطرح سينماي جهان از قبيل آرنولد شوارتزينگر و ... در قالب اين شخصيت به ايفاي نقش پرداخته اند .

درماه آگوست سال 2011 فيلمي جديد از هاليوود با همين داستان دوباره بر پرده سينما ظاهر شده و چند ماه بعد با زيرنويس فارسي كه در آمريكا به فيلم اضافه شد روانه ايران گرديد .

موضوعات جديدي كه در راستاي اهداف صهيونيزم جهاني در اين فيلم مطرح شد، ما را بر آن داشت كه نقدي بر فيلم حاضر بنگاريم.

   در اين فيلم از جديدترين نقشه صهيونيزم جهاني كه مستقيما افكار عمومي جوانان كشور عزيزمان را مورد هدف قرار مي دهد، با ارائه شواهد و مداركي پرده برداري خواهيم كرد .

    اتفاقات فيلم در عصر هايبورين به وقوع مي پيوندد (Hyborian Age) كه از نظر تاريخي به بازه زماني خاصي بين پيدايش بشر تا قبل از طوفان نوح اشاره دارد.

    در زيرنويس فيلم از تشابه كلامي Hyboria و Hebrew (به معناي عبري) سوء استفاده شده و به معني عبري كه زبان يهوديان است ترجمه شده است. در چندين مورد هم در ابتداي فيلم از قومي كه قهرمان فيلم (كانن) از ميان آنها برمي خيزد به عنوان يهود ياد مي كنند ، حال آنكه از نظر بازه زماني تاريخي به هيچ وجه چنين امري ممكن نيست.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مفاهيم در باب خداشناسي و اقسام و دلايل توحيد پاورپوینت طرح توجیهی تولید بیسکویت پاورپوینت مستند سازي نرم افزار پرسشنامه فرسودگی تحصیلی پیشینه ومبانی نظری تحقیق بليغات دهان به دهان