👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ساختار و تشکيلات دولت

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ساختار و تشکيلات دولت

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت ساختار و تشکيلات دولت دارای 19 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 19 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

با روش تدریس دیروز نمی توان دانش آموز امروز را برای فردا آماده کرد درس سوم مطالعات اجتماعی هشتم

موضوع : ساختار و تشکیلات دولت

حکومت کشور ما جمهوری اسلامی است که به وسیله سه قوه مقننه ، قوه قضائیه ، قوه مجریه ، زیر نظر مقام رهبری اداره می شود. ( اصل 57 ) قوه مجریه الف) دولت ب) سازمان های وابسته به دولت حداقل سن رای دهندگان 18سال است. رئیس جمهور هر 4 سال یک بار با رای مستقیم مردم انتخاب می شود و انتخاب مجدد او به صورت متوالی برای یک دوره دیگر بلا مانع است ( اصل 114 ) رئیس جمهور ، رئیس قوه مجریه است و بعد از رهبر عالی ترین مقام رسمی کشور است(اصل 113) 6- تحلیف ( سوگند ) 2- تایید صلاحیت رئیس جمهور شدن توسط شورای نگهبان 1- اعلام داوطلب شدن برای ریاست جمهوری 3- شرکت در تبلیغات انتخاباتی و معرفی برنامه های خود 7- انتخاب وزیران و معرفی آنها به مجلس 4- انتخاب شدن با کسب حداکثر آرا 5- تنفیذ مراسم تنفیذ رئیس جمهور مراسم تحلیف رئیس جمهور رئیس جمهور در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای که با حضور نمایندگان مجلس و رئیس قوه قضائیه و اعضای شورای نگهبان تشکیل می شود ، در پیشگاه قرآن سوگند یاد می کند که وظایف خود را به درستی انجام دهد.(اصل 121) رئیس جمهور در برابر ملت و مجلس و رهبر مسئول است. هئیت دولت از رئیس جمهور و معاونان رئیس جمهور و وزیران تشکیل می شود. تعداد وزارتخانه های کشور 18 وزارتخانه است . هر وزیر مسئول یک وزارتخانه است. ساختمانی که وزیر در آنجا قرار دارد وزارتخانه نامیده می شود. مقر هیئت دولت و وزارتخانه ها در پایتخت ( تهران ) است. رئیس جمهور در شروع کار خود ، وزیرانی را انتخاب و به مجلس معرفی می کند . هر وزیر در برابر نمایندگان ملت در مجلس ، برنامه های خود را ارائه می دهد . سپس نمایندگان درباره صلاحیت او برای وزارت ، اظهار نظر می کنند . سپس درباره هر وزیر رای گیری می شود و در صورتی که اکثریت نمایندگان مجلس به وزیر رای اعتماد بدهند ، او می تواند به عنوان وزیر ، کار خود را شروع کند. اسامی وزيران دولت یازدهم ( 18 وزارتخانه ) وزير اقتصاد دکتر علی طیب نیا وزير آموزش و پرورش دکتر علی اصغر فانی وزير امور خارجه دکتر محمد جواد ظریف ....

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت درمان بیماران مبتلا به عفونت های عصبی بررسی ارزیابی سطح چابکی سازمان با رویکرد کارت امتیازی متوازن (مطالعه موردی شرکت آب و فاضلاب است اصول مدیریت طرح توجيه فني ، مالي و اقتصادي فرآوري ‌و بسته‌بندي خشكبار دانلود جزوه انگل شناسی نماتودها دامپزشکی (انگل شناسی کرم های گرد)