👈 فروشگاه فایل 👉

نگاهي به معضل بيكاري جوانان

ارتباط با ما

... دانلود ...

نگاهي به معضل بيكاري جوانان

تحقيق نگاهي به معضل بيكاري جوانان

 متشکل از 11 صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

نگاهي به معضل بيكاري جوانان

بيكاري از جمله معضلات دردناكي است كه جامعه جوان كشور بيش از پيش با آن روبروست . هجوم بيكاران براي پيوستن به بدنه دولت و فقدان ارائه امكانات سرمايه گذاري سازماندهي شده براي ايجاد اشتغال از جمله مسائلي است كه كمتر در بودجه ريزي به آن توجه مي شود در اين راستا ارائه آمارهايي در مورد ميزان بيكاري در كشور حائز اهميت است. با وجود خدمات انكار نشدني دولت خاتمي در بحث مربوط به اشتغال ، هنوز هم به نظر              مي رسد كه برنامه هاي محدودي براي حل اين مشكل وجود دارد.

يكي از آثار اقتصادي ناشي از اجراي بودجه 84 اين است كه بيكاري جوانان از جامعه ريشه كن خواهد شد يا حداقل بر آمار بيكاري جوانان افزوده نخواهد شد ؟

به نظر مي رسد كه مطرح كردن بحث ريشه كني به لحاظ واقعيت ، كمتر‌ عيني باشد. در پيشرفته ترين كشورهاي دنيا نيز درصد اندكي از ميزان بيكاري به صورت پيش بيني نشده وجود دارد كه در نهايت با برنامه ريزي هاي اقتصادي موثر به حداقل ممكن كاهش مي يابد.

شهاب پرور خواه يك فارغ التحصيل بيكار در اين باره مي گويد : ما نيز اميدواريم كه بودجه ريزي به صورتي انجام شود كه معضل بيكاري در جامعه حل شود.

بيكاري

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت با موضوع چاپگر پاورپوینت آنتروتوكسمي دستيابي به كيفيت six Sigma اصول پرورش مرغ گوشتی بررسی رابطه بازیهای رایانه های خشن بر پرخاشگری دانش آموزان مقطع راهنمایی